بازسازی

بازسازی ساختمان از جمله خدماتی است که بسیاری از ما این روزها به آن نیاز داریم. امروزه فرهنگ نگهداری و تعمیر ساختمان در ایران بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است؛ و افزایش قیمت آپارتمان‌های نوساز نیز مزید بر علت شده است؛ تا بسیاری از افراد ترجیح دهند ساختمان فعلی خود را بازسازی کند.

بعضی از فرسایش‌ها در صورت عدم رسیدگی می‌توانند خرابی‌های بزرگ‌تری به بار آورند؛ که منجر به دردسرهای پیش‌بینی نشده و هزینه‌های گزاف می‌شود. مواردی همچون ترکیدگی لوله، نشت آب، مشکل در سیم‌کشی برق ساختمان و… از جمله این موارد هستند؛ که باید به موقع به آن‌ها رسیدگی کرد.

مواردی که هنگام درخواست تخمین قیمت باید مورد توجه قرار دهید؛ این است که چه چیزهایی قرار است تغییر کند؛ کدام بخش‌ها باید باسازی شود؛ از چه متریال و با چه کیفیتی باید استفاده شود و…. در واقع این موارد کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنید تخمین هزینه دریافتی کاملا دقیق است. همچنین شخصا می‌توانید هزینه مواد اولیه (که بخش مهمی از هزینه بازسازی خانه را شامل می‌شود.) را استعلام کرده و تخمین بزنید.

مطمئنا در بازسازی ساختمان سوالاتی برایتان پیش می‌آید که تنها یک مشاور حرفه‌ای بازسازی می‌تواند جواب گوی آن باشد. تخریب بخشی از خانه و نوسازی آن در صورت اشتباه می‌تواد هزینه‌های گزافی برایتان داشته باشد. برخی از این سولات به شرح ذیل می‌باشد:

کدام قسمت‌های ساختمان نیاز به بازسازی دارد؟
هزینه بازسازی خانه تقریبا چقدر خواهد شد؟
زمان انجام بازسازی چقدر خواهد بود؟
در بازسازی آپارتمان کدام سبک را (کلاسیک یا مدرن) انتخاب خواهید کرد؟
چه نوع مواد و مصالحی در ساختمان به کار خواهد رفت؟
چه پوششی برای کف و دیوارها مناسب‌تر است؟

بازسازی خانه یک کار تخصصی است؛ و گاهی حتی از ساختن یک ساختمان جدید نیز سخت‌تر است. در واقع پیمانکار بازسازی ساختمان باید با دقت و ظرافت بیشتری کار خود را پیش ببرد و با محدودیت‌های بیشتری نیز سروکار خواهد داشت. بنابراین تصور اینکه این کار را می‌توانید به‌صورت شخصی انجام دهید؛ در بیشتر مواقع دور از ذهن است. شرکت ویرا معماری تمام این موارد را برای شما شرح خواهد داد. فقط کافی‌ست با ما تماس گرفته و سوالات خود را با ما در میان بزارید تا راهنمایی های لازم را در اختیارتان بگذاریم