لوله کشی آب

لوله کشی آب به وسلیه لوله سفید :

لوله‌ها و اتصالات سفید یا پروپیلن در حال حاضر آسان‌ترین و بهترین محصولات برای لوله کشی ساختمان هستند. لوله کشی ساختمان با لوله سفید بسیار ساده است و زمان زیادی نیز از شما نمی‌گیرد و همچنین این لوله ها جایگزین خوبی برای لوله های فلزی در لوله کشی منازل شده اند . لوله سفید آب را با نام های لوله سبز یا لوله پلی پروپیلن و یا لوله تک لایه و یا لوله PP نیز مینامند..

مزایای خارق‌العاده این لوله‌ها و اتصالات از قبیل :

وزن سبک ،مقاومت در برابر جوشکاری، مقاومت در قبال سایش،  مقاومت حرارتی بالا حتی تا ۹۰ درجه سانتی گراد مقاومت شیمیایی فوق‌العاده آن‌ها در قبال مواد اسیدی، قلیایی، آبی، انواع نمک‌ها و بخش عمده‌ای از حلال‌های آلی در برابر ضربه مقاومت هستند .با آهک ترکیب نمی شوند و زنگ نمی زنند . به علت جلوگیری از نفوذ اشعه های ماوراء بنفش ،جلبک و باکتری در درون آنها اجازه رشد نخواهد داشت . رنگ ، بو و طعم آب را تغيير نمی دهند . دارای سطح داخلی صاف و صیقلی هستند . در برابر گرما و صدا عایق هستند . دارای ۷۰%صرفه جوئی زمانی در نصب و بدون پرت و ضایعات .

شاید براتون سوال باشه اتصالات لوله کشی سفید  از چه طریقی انجام میشود ؟

لوله های تک لایه از جنس پلی پروپلین بوسیله یک دستگاه اتو لوله کشی به یکدیگر متصل میشوند . این دستگاه دارای دو المنت برقی است و قالب هایی را به شکل نر و ماده از همان لوله ها  درست میکند ، که میتوان این نرو ماده ها را به هم متصل کرد .

شرکت آرکا تاسیسات مینواند در زمینه مشاوره و خدمات رسانی برای لوله کشی آب به وسیله  لوله سفید میتواند همراه شما باشد .